생산물 기술
| 21.5 23.8 24 27 26 32 Inch Curved Surface Screen i3 i5 i7 All In One PC Monoblock Desktop Computer | |
| 컴퓨터 매개변수 | |
|
LED 백라이트 |
|
| 화면 크기 |
32 인치 |
| 시야각: |
178/178 |
| Display area: |
698.4(W)×392.85(H) 밀리미터 |
| 해상도: |
1920×1080 |
| 밝기 |
450/m2 |
| 색: |
BLACK or Silver |
| 응답 시간: |
< 5미에스 |
| 대조 |
2,000:1 |
| Consumption | 260w |
| 응답 시간 | < 5미에스 |
| Display color(Max): | 16.7M |
| Speaker | 2*8Ω5W |
| CPU | Intel Celeron/Pentium/Core i3/i5/i7 optional |
| 칩 | H61/h81 optional |
| Memory | 4G 8GB 16G optional |
| SSD/HDD | 120GSSD 500G 1TBoptional |
| Cache memory | 3M |
| Base frequency | 2.8-3.4Ghz |
| LAN | 1000Mbit LAN+wifi |
| Camera | 2.0M Pixel |
| HD Audio | 예 |
| 인터페이스 | 4x USB 2.0 ,2x USB 3.0 Ports Ports, 1 x HDMI 1 x Headphone-out jack 1 x Microphone-in jack 1xRJ45 |
| Power Adapter | 19V 7A |
| Material | Mg-Al alloy base |
| 액세서리 | power adaptor ,manual book |
| Power supply | AC 220V 32Hz |
| Consumption | 260w |













